Banthumloop 2000 - uitslagen


                               BANTHUMLOOP 2000
                            UITSLAGENLIJST - TOTAAL

  Categorie: 2500 m, jongens

  Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
  ---- ---------------------- -- -------------------- -------- 
     1 Maikel Sasse           88 Harreveld                9:21
     2 Maarten Kuijsten       88 Casper Diemer School     9:32
     3 Frank ten Brinke       89 Casper Diemer School     9:34
     4 Kasper Kikkert         87 Hollandscheveld          9:41
     5 Ron ten Brinke         89 Casper Diemer School    10:02
     6 Herwin Voortman        88 Rijssen                 10:03
     7 Jonathan Deemter       90 Hardenberg              10:21
     8 Michiel Kuizenga       89 Casper Diemer School    10:34
     9 Gijs Huisinga          89 Hardenberg              10:51
    10 Sander Weitkamp        88 Koningsbergerschool     10:59
    11 Lars Kikkert           91 Bergentheim             11:12
    12 Richard Oosterbroek    90 Wezep                   11:18
    13 Arthur Wolski          88 Hattemerbroek           11:19
    14 Roy Timmerman          90 Bruchterveld            11:21
    15 Dion Houtzagers        89 Lutten                  11:22
    16 Erik ten Brinke        90 Casper Diemer School    11:32
    17 Tom Waayman            87 Koningsbergerschool     11:33
    18 Dirjan Holtvluwer      89 Bruchterveld            11:38
    19 Lennard Kikkert        90 Hollandscheveld         11:50
    20 Marc Kelder            88 Marienberg              11:52
    21 Bram vd Veen           89 Casper Diemer School    11:53
    22 Berry Maat             89 Beerzerveld             11:55
    23 Emiel Ekkel            89 Bruchterveld            11:58
    24 Erik Plaggenmarsch     89 Casper Diemer School    11:59
    25 Susjevski Kolja        88 Hattemerbroek           12:00
    26 Christian vd Veen      89 Casper Diemer School    12:01
    27 Jordy Roelofs          89 Beerzerveld             12:03
    28 Rick Odink             87 Koningsbergerschool     12:07
    29 Niels Luisman          90 Koningsbergerschool     12:10
    30 Mike Busschers         90 Bergentheim             12:13
    31 Marc van Veldhuisen    89 Koningsbergerschool     12:17
    32 Berry Hofsink          88 Casper Diemer School    12:18
    33 Erik Veurink           88 Bergentheim             12:19
    34 Rienco Muilwijk        88 Koningsbergerschool     12:20
    35 Stefan Post            89 Casper Diemer School    12:21
    36 Erwin Spijker          89 Koningsbergerschool     12:22
    37 Rick van der Pijl      90 Koningsbergerschool     12:23
    38 Wouter Koelewijn       89 Casper Diemer School    12:24
    39 Gerjan Welleweerd      90 Casper Diemer School    12:25
    40 Matthijs de Lange      89 Hardenberg              12:41
    41 Sebastien van Bergen   88 Bergentheim             12:42
    42 Henry Grimmerink       88 Koningsbergerschool     12:43
    43 Ferdinand Peters       88 Casper Diemer School    12:49
    44 Jan de Haan            89 Casper Diemer School    13:03
    45 Rik Horstra            88 Casper Diemer School    13:05
    46 Remco Wind             88 Bergentheim             13:09
    47 Chris Jonker           87 Casper Diemer School    13:33
    48 Erik Smit              87 Casper Diemer School    13:34
    49 Stefan Horstra         90 Bergentheim             14:35
    50 Thomas Smit            89 Prins Berhard School    14:37
    51 Niels van Bergen       90 Prins Berhard School    14:55
    52 Dirk ten Brinke        88 Casper Diemer School    14:56
    53 Henk Tammingaq         89 Casper Diemer School    14:56
    54 Jan Schutte            88 Casper Diemer School    15:04
    55 Gerard Peltjes         88 Koningsbergerschool     16:45
    56 Dennis Hekman          90 Bergentheim             16:46
    57 Rick Hofsink           88 Bergentheim             17:43
    58 Bob Otten              87 Casper Diemer School    17:44
    59 Jeroen Buitenhuis      89 Marienberg              18:10
                                                             

  Categorie: 2500 m, meisjes

  Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
  ---- ---------------------- -- -------------------- -------- 
     1 Susanne Dekkers        88 Wierden                  9:24
     2 Sjoukje Berkhof        88 Westerhaar-Vriezenv      9:37
     3 Lotte Spraakman        89 Meppel                   9:51
     4 Annet Schreurs         88 Koningsbergerschool     10:06
     5 Josien Bouwhuis        88 Casper Diemer School    10:38
     6 Maaike Hutten          88 Koningsbergerschool     10:46
     7 Nelleke Bosch          89 Koningsbergerschool     10:49
     8 Lindsay Vaassen        88 Koningsbergerschool     11:09
     9 Tara Houtzagers        87 Lutten                  11:29
    10 Chantal Dijk           88 Casper Diemer School    11:31
    11 Ivanca ten Napel       87 Koningsbergerschool     11:32
    12 Darina Mannessen       89 Koningsbergerschool     11:51
    13 Henriet Folkers        89 Prins Berhard School    12:44
    14 Josien Odink           89 Koningsbergerschool     12:57
    15 Jolanda Veltink        87 Koningsbergerschool     13:00
    16 Natasja Ravenhorst     90 Koningsbergerschool     13:10
    17 Marlies Schutte        89 Casper Diemer School    13:17
    18 Gerdien Berenst        88 Casper Diemer School    13:35
    19 Marjan Bolks           88 Koningsbergerschool     13:36
    20 Madelon Bakker         89 Koningsbergerschool     13:41
    21 Gerda Reinders         88 Koningsbergerschool     13:42
    22 Sharon Dekker          88 Koningsbergerschool     13:43
    23 Esther Klok            89 Koningsbergerschool     13:51
    24 Gerlin Godeke          89 Koningsbergerschool     13:52
    25 Wendy Meijerink        90 Casper Diemer School    13:54
    26 Renate Godeke          88 Koningsbergerschool     14:01
    27 Marike Huls            88 Koningsbergerschool     14:01
    28 Ingrid Pullen          87 Casper Diemer School    14:03
    29 Marloes van Opijnen    89 Casper Diemer School    14:04
    30 Samantha Bouwhuis      90 Koningsbergerschool     14:05
    31 Kim vd Herik           89 Prins Berhard School    14:36
    32 Lisette Alfring        89 Koningsbergerschool     14:40
    33 Marjanne Pullen        89 Casper Diemer School    15:00
    34 Karen Espeldoorn       89 Casper Diemer School    15:11
    35 Ellen Spijker          88 Koningsbergerschool     15:27
    36 Bertine Herbert        87 Koningsbergerschool     15:29
    37 Fiona Moddejonge       90 Casper Diemer School    15:36
    38 Herria de Lange        87 Casper Diemer School    15:40
    39 Esther Kelder          88 Bergentheim             15:51
    40 Dineke Welleweerd      90 Casper Diemer School    15:52
    41 Marion Jans            88 Casper Diemer School    15:53
    42 Marielle Gerrits       90 Bergentheim             15:54
    43 Gelinda Tempelman      88 Casper Diemer School    16:24
    44 Ilona Kappert          90 Bergentheim             16:54
    45 Amanda Lamberink       87 Koningsbergerschool     17:42
    46 Dianne Noppers         89 Koningsbergerschool     17:45
    47 Hilliene Veltink       89 Koningsbergerschool     17:52
    48 Marloes Telman         90 Casper Diemer School    18:01
    49 Nienke Pouwels         89 Casper Diemer School    18:02
    50 Natalie Huisman        89 Casper Diemer School    18:03
    51 Femke Bril             89 Casper Diemer School    18:05
    52 Rianne Boers           90 Koningsbergerschool     18:08
    53 Zwanet Geertman        88 Koningsbergerschool     18:11