Banthumloop 2001 - uitslagen


                       7E BANTHUMLOOP IN BERGENTHEIM
                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
                                                                   

Plts  StNr  Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  ----- -----  --------  ------  -------
   1   505  Jan van Ommen              Hattem                1969     1e H         14:49  20,247     2:57 
   2   501  Leon Sanderman             Rijssen               1981     2e H         15:30  19,355     3:06 
   3   502  Peter Bruinsma             Nijverdal             1971     3e H         15:45  19,048     3:09 
   4   506  Tonnie Stouten             Apeldoorn             1965     4e H         15:50  18,947     3:10 
   5   570  Andre Plette               Kampen                1976     5e H         15:59  18,770     3:11 
   6   532  Stefan Schlepers           Vriezenveen           1982     6e H         16:09  18,576     3:13 
   7   554  Jacob de Weerdt            Wezep                 1971     7e H         16:13  18,499     3:14 
   8   504  Bert jan Haarkamp          Rijssen               1980     8e H         16:15  18,462     3:15 
   9   561  Richard Willems            Ommen                 1974     9e H         16:26  18,256     3:17 
  10   503  Gerrit Jan Tichelaar       Oldebroek             1957    10e H         16:28  18,219     3:17 
  11   539  Hans van Driel             Apeldoorn             1959    11e H         16:36  18,072     3:19 
  12   523  Gerco Schuitenmaker        Rijssen               1985    12e H         16:50  17,822     3:22 
  13   549  Alfred Gerrits             Rheezerveen           1979    13e H         16:58  17,682     3:23 
  14   555  Henk Uitslag               Oldebroek             1961    14e H         17:00  17,647     3:24 
  15   519  Arnold Jannink             Almelo                1969    15e H         17:03  17,595     3:24 
  16   576  Rick Ooms                  Bruchterveld          1985    16e H         17:08  17,510     3:25 
  17   533  Frank Scherphof            Vriezenveen           1982    17e H         17:13  17,425     3:26 
  18   582  Theo Ramaker               Marienberg            1977    18e H         17:15  17,391     3:27 
  19   569  Johan Bloemert             Zuidwolde Dr          1971    19e H         17:29  17,159     3:29 
  20   567  Jan Hendrik Hutten         Radewijk              1957    20e H         17:45  16,901     3:33 
  21   514  Bert de Lange              Hardenberg            1960    21e H         18:14  16,453     3:38 
  22   553  Rene Nijkamp               Klarenbeek            1963    22e H         18:17  16,408     3:39 
  23   538  Ronald Brouwer             Apeldoorn             1955    23e H         18:41  16,057     3:44 
  24   528  Bart Wemmenhove            Hoogeveen             1984    24e H         18:48  15,957     3:45 
  25   580  Ard Riemers                Nijverdal             1972    25e H         18:49  15,943     3:45 
  26   566  Hans Marsman               Amersfoort            1961    26e H         18:52  15,901     3:46 
  27   518  Sander Hutten              Bruchterveld          1984    27e H         18:55  15,859     3:47 
  28   540  Jeroen Kemperink           Tubbergen             1970    28e H         19:14  15,598     3:50 
  29   559  Gerald Gerrits             Daarlerveen           1969    29e H         19:26  15,437     3:53 
  30   512  Janno Wind                 Kloosterhaar          1986    30e H         19:28  15,411     3:53 
  31   541  Rob van der Linde          Bruchterveld          1984    31e H         19:30  15,385     3:54 
  32   811  Diny Detert                Weerselo              1951     1e D         19:32  15,358     3:54 
  33   527  Freddy Wennenmars          Dalfsen               1986    32e H         19:34  15,332     3:54 
  34   537  Evert Leunk                Apeldoorn             1957    33e H         19:51  15,113     3:58 
  35   575  Gerrit Jurjens             Coevorden             1958    34e H         19:56  15,050     3:59 
  36   816  Martine ten Kate           Balkbrug              1982     2e D         19:57  15,038     3:59 
  37   556  Marjan van Oene            Wezep                 1958    35e H         20:01  14,988     4:00 
  38   535  Johan van Giessen          Hardenberg            1985    36e H         20:11  14,864     4:02 
  39   520  Kasper Kikkert             Fluitenberg           1987    37e H         20:16  14,803     4:03 
  40   517  Henk Dokter                Heerde                1952    38e H         20:17  14,790     4:03 
  41   802  Maaike Sytsema             Wierden               1951     3e D         20:25  14,694     4:05 
  42   526  Ton Heerkens               's-Gravenhage         1948    39e H         20:30  14,634     4:06 
  43   507  Bert Smit                  Bruchterveld          1966    40e H         20:35  14,575     4:07 
  44   510  Harry Herbers              Hardenberg            1962    41e H         20:40  14,516     4:08 
  45   801  Joannele Schulenburg       Rijssen               1984     4e D         20:42  14,493     4:08 
  46   550  Egbert Meilink             Hardenberg            1958    42e H         20:59  14,297     4:11 
  47   807  Gerlinde Ligtenberg        Rijssen               1983     5e D         20:59  14,297     4:11 
  48   823  Elvers de Jas              Klazienaveen          1967     6e D         21:00  14,286     4:12 
  49   557  Theo Olsman                Vroomshoop            1964    43e H         21:20  14,063     4:16 
  50   577  Marijn de Jonge            Vroomshoop            1987    44e H         21:21  14,052     4:16 
  51   817  Marleen Vrooijink          De Lutte                       7e D         21:22  14,041     4:16 
  52   551  Gerard Vrooijink           De Lutte              1953    45e H         21:23  14,030     4:16 
  53   522  Jasper Voortman            Rijssen               1986    46e H         21:24  14,019     4:16 
  54   564  Hans Lok                   Hollandscheveld       1950    47e H         21:25  14,008     4:17 
  55   574  Johannes Kuilder           Almelo                1945    48e H         21:33  13,921     4:18 
  56   821  Klaske Bosma               Haulerwijk            1986     8e D         21:37  13,878     4:19 
  57   568  Gerard Meijerink           Vroomshoop            1955    49e H         21:45  13,793     4:21 
  58   552  Erik Zagers                Rheeze                1979    50e H         21:50  13,740     4:22 
  59   571  Gert Huisman               Vriezenveen           1971    51e H         21:53  13,709     4:22 
  60   581  Albert Peters              Marienberg            1975    52e H         22:00  13,636     4:24 
  61   536  Edwin Oldehinkel           Radewijk              1986    53e H         22:00  13,636     4:24 
  62   534  Martijn Reurink            Vriezenveen           1976    54e H         22:09  13,544     4:25 
  63   803  Astrid van de Velde        Hardenberg                     9e D         22:16  13,473     4:27 
  64   563  Martin Sipamelut           Deventer              1952    55e H         22:19  13,443     4:27 
  65   812  Susanne Leunk              Apeldoorn             1981    10e D         22:21  13,423     4:28 
  66   586  Ginus Kort                 Zwolle                1974    56e H         22:28  13,353     4:29 
  67   548  Robin Schepers             Bruchterveld          1981    57e H         22:51  13,129     4:34 
  68   822  Mariska Booster            Klazienaveen          1983    11e D         22:52  13,120     4:34 
  69   585  Gerald Lamberink           Hardenberg            1977    58e H         22:55  13,091     4:35 
  70   579  Koos Bosch                 Wierden               1959    59e H         22:59  13,053     4:35 
  71   820  Jacqueline Ruizenaar       Hardenberg            1953    12e D         23:00  13,043     4:36 
  72   543  Richard Buitenhuis         Vroomshoop            1986    60e H         23:15  12,903     4:39 
  73   806  Ans Timmerman-Dekker       Bruchterveld          1958    13e D         23:27  12,793     4:41 
  74   558  Marcel de Vries            Den Ham Ov            1955    61e H         23:45  12,632     4:45 
  75   809  Jolanda Nijboer            Vroomshoop            1969    14e D         23:46  12,623     4:45 
  76   515  Frank Boonstra             Hardenberg            1985    62e H         23:48  12,605     4:45 
  77   584  Folkert Schuurhuis         Heemserveen           1979    63e H         23:51  12,579     4:46 
  78   818  Giny van der Veen          Bruchterveld          1960    15e D         24:00  12,500     4:48 
  79   545  Zwiero Knol                Wierden               1963    64e H         24:19  12,337     4:51 
  80   808  Els Kreuger                Rijssen               1954    16e D         24:30  12,245     4:54 
  81   521  Johan van Santen           Nunspeet              1953    65e H         24:36  12,195     4:55 
  82   573  Gerrit Visser              Almelo                1952    66e H         24:42  12,146     4:56 
  83   819  Marijke ten Cate           Hollandscheveld       1983    17e D         24:51  12,072     4:58 
  84   813  Hanneke Zijlstra           Vriezenveen           1985    18e D         25:00  12,000     5:00 
  85   572  Ap Koetsier                Holten                1946    67e H         25:11  11,913     5:02 
  86   560  Bert Snoeijen              Vroomshoop            1958    68e H         25:36  11,719     5:07 
  87   542  Jaap Zijlstra              Vriezenveen           1949    69e H         25:47  11,635     5:09 
  88   804  Martine ten Kate           Balkbrug              1982    19e D         27:33  10,889     5:30 
  89   815  Jannemiek Veltink          Sibculo               1981    20e D         27:34  10,883     5:30 
  90   810  Henny Okken                Slagharen             1962    21e D         29:06  10,309     5:49 
  91   547  Dinardus Veltink           Sibculo               1956    70e H         29:06  10,309     5:49 
  92   814  Diny Veltink               Sibculo               1956    22e D         29:07  10,303     5:49 
  93   546  Rick Hudepohl              Slagharen             1979    71e H         29:23  10,210     5:52 
  94   583  J. Jongebloed              Rolde                 1947    72e H         29:45  10,084     5:57 
  95   805  Jeanet Krikken             Bruchterveld          1966    23e D         30:46   9,751     6:09