Banthumloop 2003 - uitslagen


Categorie: 10 KM, Totaal (Heren, H40+, H50+, Dames)


Plts Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
---- ---------------------- -- -------------------- --------
     H, 10 KM                                               
   1 Luc Krotwaar           68 Eindhoven               29:22
   2 Peter Visser           63 Paasloo                 30:33
   3 Jan van Ommen          69 Hattem                  31:06
   4 Karl de Raeymaker      82 België                  31:12
   5 Eric Borg              67 Hengelo Ov              31:26
   6 Guido Sasse            65 Neede                   31:30
   7 Melchior van de Pol    67 Apeldoorn               31:40
   8 Jeroen Brandts         81 Arnhem                  31:49
   9 Leon Sanderman         81 Rijssen                 32:03
  10 Lamko Hulzebos         67 Zuidwolde Dr            32:07
  11 Berthold Berger        68 Tynaarlo                32:20
  12 Harm-Jan Martens       80 Hoogeveen               32:47
  13 Arjan Nieborg          80 Hengelo Ov              33:35
  14 Bertil Krukkert        65 Nijverdal               33:36
  15 Jeroen Machielsen      66 Nijverdal               33:37
  16 Christiaan van Meurs   75 Nijverdal               33:49
  17 Johan Hulzebos         63 Zuidwolde Dr            34:25
  18 Theo Ramaker           77 Marienberg              34:28
  19 Haile Menoistu         72 Eindhoven               34:30
  20 Bert Kelder            74 Den Ham                 34:32
  21 Rudy Reynaerts         64 België                  34:33
  22 Erik Post              65 Bergentheim             35:07
  23 Jan Groot              63 Hardenberg              35:32
  24 Jan Grissen            69 Westerhaar-Vriezenv     36:56
  25 Wim Ramaker            71 Marienberg              36:57
  26 Rob de Bruin           66 Holten                  36:58
  27 Sander Blok            76 Holten                  37:07
  28 Edward ten Brinke      75 Rijssen                 37:10
  29 Martin Helmink         66 Apeldoorn               37:15
  30 Gert Berenst           68 Vroomshoop              37:54
  31 Klaas Compagnie        72 Staphorst               38:24
  32 Arnold Jannink         69 Almelo                  38:27
  33 René de Jager          78 Sibculo                 38:49
  34 Rob Blaauboer          66 Hoofddorp               40:00
  35 Gert Ramaker           63 Marienberg              41:01
  36 Arie Veltink           64 Bergentheim             41:11
  37 Hans Nieuwenhuis       86 Bergentheim             41:26
  38 Richard Hultink        70 Hardenberg              42:07
  39 Arjan Eikelboom        64 Hardenberg              42:23
  40 Pieter Geerdink        65 Harbrinkhoek            42:28
  41 Barjo Lamberink        67 Bergentheim             42:37
  42 René Hemstede          72 Hardenberg              42:39
  43 Martin Luteijn         69 Zuidwolde Dr            42:54
  44 Jan Willem Wubs        81 Lelystad                43:36
  45 Robert Prins           82 Hardenberg              43:43
  46 Gerhard de Lange       87 Bergentheim             43:46
  47 Marc Jansen            70 Koufurderrige           43:54
  48 Sebastiaan Slot        84 De Krim                 43:57
  49 Gerjon Nieuwenhuis     87 Bergentheim             44:03
  50 Sander Hutten          84 Bruchterveld            44:31
  51 Albèr Greupink         67 Coevorden               45:32
  52 Alwin Altena           84 Bergentheim             46:31
  53 Aart Ramaker           64 Marienberg              47:00
  54 Alexander Luisman      67 Bergentheim             47:21
  55 Eric Binnenmars        66 Marienberg              48:06
                                                            
     H40+, 10 KM                                            
   1 Theo van den Abbeel    60 Bornem (België)         30:40
   2 Aart Stigter           56 Doorn                   30:55
   3 Gerrit Voortman        63 Coevorden               31:17
   4 Chris Henet            59 Bemmel                  31:57
   5 Alex Scholten          62 Eerbeek                 33:18
   6 Harry Dijk                Enschede                33:28
   7 Willem de Weerdt       55 Hattem                  33:33
   8 Jan ten Cate           60 Hollandscheveld         34:10
   9 Jan Poortman           62 Rijssen                 34:15
  10 Tonnie Bruns           57 Ootmarsum               34:29
  11 Tjibbe de Vries        54 Oldebroek               34:38
  12 Albert Oldehinkel      56 Radewijk                34:54
  13 Roelof Hutten          57 Bruchterveld            35:04
  14 Jakob Renkema          56 Nijverdal               35:42
  15 Arie Prins             56 Koekange                35:46
  16 Harry Breukelman       63 Hardenberg              35:56
  17 Elbert Voogt           56 Beekbergen              35:59
  18 Meindert Koopman       57 Holten                  36:19
  19 Jan Ekkel              61 Vroomshoop              36:53
  20 Henk Meppelink         61 Gramsbergen             36:54
  21 Henk Oldehinkel        57 Dedemsvaart             37:23
  22 Bert de Lange          60 Hardenberg              37:50
  23 Ronald Brouwer         55 Apeldoorn               38:37
  24 Chris Offringa         54 Holten                  38:56
  25 Johan Carsouw          61 Zuidwolde Dr            39:30
  26 Wim Wubs               62 Hardenberg              39:46
  27 Peter Bentlage         54 Mettmann                40:05
  28 Marinus Woertink       56 Ane                     40:13
  29 Joop Godwald           59 Beilen                  40:15
  30 Gert-Jan Ris           57 Haren Gn                41:02
  31 Jan Henk Kampman       57 Hardenberg              41:18
  32 Frans Zanders          61 Dronten                 41:34
  33 Jasper Klein           60 Dedemsvaart             41:39
  34 Roel Altena            60 Hardenberg              42:00
  35 Dirk Timmermans        58 Hardenberg              42:10
  36 Herman Westerman       62 Gramsbergen             42:11
  37 Anton Huis in 't Veld  61 Sibculo                 42:17
  38 Egbert Meilink         58 Hardenberg              42:19
  39 Fokke Wind             54 Den Ham Ov              42:29
  40 Henk Bosch             54 Hardenberg              42:36
  41 Andre Nieuwenhuis      61 Zuna                    42:42
  42 Jan Timmermans         59 Hardenberg              42:44
  43 Leo Hulzentop          57 Hoogeveen               43:12
  44 Wim Matel              62 Ane                     43:15
  45 Jaap den Bakker        57 Ommen                   43:48
  46 Bob Janssen            56 Hardenberg              43:53
  47 Tonny Holleboom        53 Broekland Ov            44:00
  48 Gerrit Nieuwenhuis     61 Bergentheim             44:07
  49 Herman Bouwhuis        54 Bergentheim             44:25
  50 Johan Nieuwenhuis      57 Bergentheim             44:27
  51 Roelof Veurink         60 Den Ham                 44:38
  52 Hildo Veltink          60 Hardenberg              45:02
  53 Dries Knol             61 Hattemerbroek           45:20
  54 Hans Hoekman           54 Ommen                   45:27
  55 Henk Daggert           54 Hellendoorn             45:38
  56 Ben Schrijver          54 Lemelerveld             45:43
  57 Arie Reurink           57 Bergentheim             46:02
  58 Jimmy Uneputty         59 Hoogeveen               46:03
  59 Tonny Haandrikman      60 Gramsbergen             47:00
  60 Jan Timmerman          59 Hardenberg              47:50
  61 Bernhard Herbert       54 Bergentheim             49:04
  62 Koop Pathuis           60 Dedemsvaart             57:56
                                                            
     H50+, 10 KM                                            
   1 Victor Maliy           50 's-Gravenhage           34:35
   2 Dick Sanderman         53 Rijssen                 35:16
   3 Willy Berends          52 Klazienaveen            35:37
   4 Albert Horsman         48 Nijverdal               37:18
   5 Cor Kooiker            49 Rouveen                 38:31
   6 Herman Bouwhuis        50 De Ham                  39:50
   7 Johan Nijland          47 IJhorst                 39:54
   8 BenZuidersma           48 Hoogeveen               40:44
   9 Freek Vosjan           52 Hardenberg              41:50
  10 Robert Steketee        52 Nunspeet                42:47
  11 Herman Stevens         51 Vriezenveen             44:17
  12 Jan ten Brinke         51 Hardenberg              44:54
  13 Amavel Souto Maoa      46 Diemen                  45:13
  14 Fred Wienreder         51 Almelo                  46:44
  15 Herman Martens         51 Ommen                   46:46
  16 Piet de Snaijer        47 Dordrecht               49:05
  17 Gerard Bolte           44 Hardenberg              51:43
  18 Dieks van Eerbeek      27 Dalfsen               1:02:35
                                                            
     D, 10 KM                                               
   1 Grete Koens               's-Hertogenbosch        33:16
   2 Irina Lebedinskaya     60 Rusland (Apeldoorn)     36:45
   3 Jacqueline Rustidge    68 Kampen                  37:29
   4 Klara Davina           61 Oldenzaal               38:44
   5 Annette Voets          59 Apeldoorn               39:10
   6 Monique Kropmans       64 Losser                  39:31
   7 Greetje Pekel          63 Koekange                39:45
   8 Sabine ten Vregelaar   61 Hengelo Ov              40:10
   9 Diny Detert            51 Weerselo                41:00
  10 Susanne Leunk          81 Apeldoorn               41:41
  11 Susanne Sloot          69 Nordhorn (Duitsland)    43:51
  12 Gea Plaggenmarsch      67 Bergentheim             48:22
  13 Jacqueline Ruizenaar   53 Hardenberg              48:50
  14 Dieneke Bouwhuis       81 Bergentheim             49:39
  15 Gerda Ramaker          66 Gramsbergen             55:34
  16 Marlies Hans           83 Marienberg              56:12
  17 Xiomara van der Zon    89 Bergentheim             57:39
  18 Marije Vugteveen       89 Bergentheim             57:48
  19 Dinanda Espeldoorn     62 Bergentheim             57:54
  20 Lucia Kikkert          61 Bergentheim             57:55