12E BANTHUMLOOP IN BERGENTHEIM - VRIJDAG 23 JUNI 2006
                              UITSLAGENLIJST
25-06-2006 21:32                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      H, 10 KM                                               
    1 Neals Strik            73 Baarn                   30:33
    2 Charles Soza           83 Zimbabwe                31:09
    3 Point Chaza            82 Zimbabwe                31:21
    4 Orphan van Faassen     83 Wolfheze                31:37
    5 Jeroen Brandts         81 Arnhem                  32:39
    6 Udo Zwijnenberg        75 Nijverdal               33:07
    7 Peter Bruinsma         71 Nijverdal               33:34
    8 Gerben Franke          80 Borne                   34:15
    9 Jan Grissen            69 Westerhaar-Vriezenv     38:06
   10 Wim Ramaker            71 Marienberg              38:22
   11 Jan Jansen             83 Vroomshoop              39:13
   12 Erik Fokke             78 Vroomshoop              39:31
   13 Johan Boom             69 Vriezenveen             40:07
   14 Bert Luchies           69 Vroomshoop              40:12
   15 Jorik Plaggenmarsch    93 Bergentheim             40:26
   16 Gerrit Willems         68 Bergentheim             40:45
   17 Hans Nieuwenhuis       86 Bergentheim             43:56
   18 Rene Wennink           72 Oldenzaal               44:07
   19 Pascal van Zon         84 Oosterhout Nb           44:09
   20 Arjan Schutte          87 Bergentheim             46:51
   21 Dinand Pullen          81 Bergentheim             48:50
   22 Jacco Smit             68 Nijverdal               49:20
   23 Arno Hudepohl          69 Vroomshoop              49:45
   24 Gerhard de Lange       87 Bergentheim             50:06
   25 Han Jansen             66 Ommen                   50:52
   26 Roland Goris           70 Vroomshoop              57:02
                                                             
      H40+, 10 KM                                            
    1 Theo van den Abbeel    60 België                  31:24
    2 Peter van Egdom        61 Veenendaal              31:28
    3 Geert Deruddere        60 België                  33:03
    4 René Poppe             66 Zwolle                  33:14
    5 Chris Henet            59 Bemmel                  33:29
    6 Bertil Krukkert        65 Nijverdal               33:36
    7 Adri Deemter           61 Hardenberg              33:46
    8 Guido Sasse            65 Neede                   33:51
    9 Paul Valk              62 Deventer                33:57
   10 Jan Poortman           62 Rijssen                 34:03
   11 Dirk Hoekman           62 Bathmen                 34:06
   12 Arend Ramaker          62 Gramsbergen             34:51
   13 Marcel Klamer          61 Denekamp                35:33
   14 Klaas van der Veen     58 Sint Jansklooster       36:53
   15 Ruud Kok               56 Apeldoorn               38:59
   16 Hans Oude Ophuis       66 Tubbergen               39:10
   17 Gert Ramaker           63 Marienberg              40:00
   18 Tony Ruiter            61 Den Ham Ov              40:01
   19 Siegfried Korel           Rijssen                 40:08
   20 Herman Weening         58 Hardenberg              41:50
   21 Johan Nieuwenhuis      57 Bergentheim             42:23
   22 Jos Kleinlangevelsloo  56 Heino                   42:33
   23 Jan Timmerman          59 Hardenberg              42:52
   24 Rinus Marsman          61 Den Ham Ov              42:54
   25 Andre Spitbull         63 Vriezenveen             43:13
   26 Jan ter Haar           64 Borne                   43:41
   27 Hildo                  60 Harndenberg             43:54
   28 Arie Reurink           57 Bergentheim             44:29
   29 Albert Smit            57 Daarlerveen             45:25
   30 Lucien Popma           60 Vriezenveen             46:54
   31 André Spin             62 Denekamp                46:58
   32 Bart Kroon             61 Beerzerveld             47:18
   33 Gerrit Nieuwenhuis     61 Bergentheim             47:53
   34 Erik Botter            66 Hardenberg              48:37
   35 Martin Boswinkel       56 Vriezenveen             51:44
   36 Leo Hulzentop          59 Hoogeveen               52:58
                                                             
      H50+, 10 KM                                            
    1 Willem de Weerdt       55 Hattem                  33:48
    2 Albert Oldehinkel      56 Radewijk                36:01
    3 Ad Roodhuijzen         56 Nijeveen                37:42
    4 Jan van der Meulen     52 Enschede                39:25
    5 Fokke Wind             54 Den Ham Ov              41:33
    6 Eddy van Essen         48 Hengelo Ov              42:36
    7 Henk Aalderink         53 Vriezenveen             42:46
    8 Pim Nijhof             49 Borne                   42:58
    9 Andre Haafkes          48 Denekamp                43:01
   10 Benno Braamhaar        50 Rijssen                 44:06
   11 Wim Brok               53 Enter                   44:13
   12 Tonny Holleboom        53 Broekland Ov            45:23
   13 Reint Winter           52 Bergentheim             46:57
   14 Jo Hobert              52 Nijverdal               48:19
   15 Richard Schepers       56 Coevorden               48:25
   16 Herman Schepers        48 Coevorden               48:25
   17 Jan ten Brinke         51 Hardenberg              48:49
   18 Ton Duits              49 Zwolle                  48:50
   19 Herman Stevens         51 Vriezenveen             49:00
   20 Cor Westhuis           48 Dalfsen                 49:42
   21 Bernhard Herbert       54 Bergentheim             50:24
   22 Henk Schulenburg       49 Rijssen                 50:43
   23 Arend Oelen            38 Nijverdal               51:22
   24 Jan Timmerman          47 Vriezenveen             52:03
                                                             
      D, 10 KM                                               
    1 Ingrid Prigge          63 Borne                   34:08
    2 Jacqueline Rustidge    68 Kampen                  36:10
    3 Bianca van Marle       67 Almelo                  37:43
    4 Greetje Pekel          63 Koekange                39:55
    5 Klara Davina           61 Oldenzaal               40:20
    6 Gea Siekmans           63 Enschede                40:54
    7 Karin Klamer           61 Denekamp                41:12
    8 Reina Visser           85 Neede                   42:01
    9 Iny Hobert             53 Nijverdal               46:25
   10 Manon Herbert          90 Bergentheim             46:35
   11 Marleen Herbert        86 Bergentheim             48:05
   12 Lies Deruddere         86 België                  48:31
   13 Julian Vugteveen       76 Vriezenveen             49:00
   14 Hedwig Nijland-Boerkam 69 Eibergen                52:19
   15 Maaike Hutten          88 Bergentheim             52:29
   16 Janine Pullen          77 Zwolle                  52:56
   17 Dianne Fokke           72 Daarlerveen             53:04
   18 Gerda Ramaker          66 Gramsbergen             54:10
   19 Marja Euverman         62 Itterbeck (GER)         54:43
   20 Simone Neep-Boerkamp   67 Vriezenveen             55:01