14E BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - 20 JUNI 2008
                              UITSLAGENLIJST
20-06-2008 21:06                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      H, 10 KM                                               
    1 Neals Strik            73 Baarn                   32:24
    2 Leon Sanderman         91 Rijssen                 33:09
    3 Peter Bruinsma         71 Nijverdal               33:32
    4 Ronald Derksen         71 Beekbergen              34:20
    5 Bert Kelder            74 Den Ham Ov              34:26
    6 Gerben Franke          80 Borne                   36:15
    7 Harold Kruidhof        73 Staphorst               36:26
    8 Martijn Schakelaar     74 Hattem                  36:32
    9 Erlend Engum           79 Enschede                36:53
   10 Rick Willems           91 Bergentheim             37:19
   11 Jorik Plaggenmarsch    93 Bergentheim             38:21
   12 Attilio Bottegal       76                         39:02
   13 Aard van der Vinne     70 Dedemsvaart             39:03
   14 Herjan Gerrits         71 Hoogenweg               39:25
   15 Wim Ramaker            71 Marienberg              39:43
   16 Frank ten Brinke       89 Bergentheim             39:49
   17 Bert Hofsink           75 Bergentheim             39:57
   18 Bert Luchies           69 Vroomshoop              40:09
   19 Jan Grissen               Bergentheim             40:14
   20 Pascal van Zon         84 Oosterhout Nb           40:25
   21 Bert Snijder           71 Zuidwolde Dr            40:57
   22 Gerrit Willems         68 Bergentheim             41:29
   23 Rob Broeksema          88 Hardenberg              42:55
   24 Jurgen Veenendaal      80 Coevorden               43:07
   25 Jan Dunnink            69 Rouveen                 43:29
   26 Hans Nieuwenhuis       86 Bergentheim             43:56
   27 Wim Hulleman           69 Dalfsen                 43:59
   28 Bennie Haverkort          Ommen                   44:01
   29 Robert Terlouw         69 Hardenberg              44:16
   30 Kevin Timmerman        91 Hardenberg              44:37
   31 Erik Zagers            79 Rheeze                  45:17
   32 Johan Bolks            75 Hardenberg              45:41
   33 Erik Veltink           74 Lutten                  45:41
   34 Jan Hofsink            70 Bergentheim             46:02
   35 Robert Bril            95 Bergentheim             47:19
   36 Jan Broekroelofs       69 Brucht                  47:31
   37 Sijtse Keekstra        72 Leeuwarden              48:00
   38 Geerlig Hutten         90 Bergentheim             48:00
   39 Eelco Algra            74 Hardenberg              48:30
   40 Cees de Jong           68 Bergentheim             49:38
   41 Marco Bosch            71 Hardenberg              49:54
   42 Alwin Heynneman        74 Ede Gld                 50:24
   43 Roland Goris           70 Vroomshoop              56:00
                                                             
      H40+, 10 KM                                            
    1 Theo van den Abbeel    60 bornem                  32:28
    2 Peter van Egdom        61 Veenendaal              32:51
    3 Peter Visser              Paasloo                 33:49
    4 Alex Stienstra                                    34:05
    5 Klaas Jan Hofstra      65 Appelscha               34:34
    6 Chris Henet            59 Bemmel                  34:41
    7 Geert Deruddere        60 wevelgem  (belgie)      35:11
    8 Bertil Krukkert        65 Nijverdal               35:15
    9 Melchior van de Pol    67 Apeldoorn               35:26
   10 Marti ten Kate            Enschede                35:45
   11 Marcel Klamer          61 Denekamp                35:49
   12 Johan Hulzebos         63 Zuidwolde Dr            36:35
   13 Andre Pelgrim          66 Apeldoorn               37:02
   14 Arend Ramaker             Gramsbergen             37:10
   15 Hilbrand van de Belt   63 Collendoorn             39:59
   16 Jan Eikelboom          65 Lemelerveld             41:13
   17 Willem Brinkman        58 De Schiphorst           41:48
   18 Jos Groeneveld         60 Oldenzaal               43:21
   19 Herman Weening         58 Hardenberg              43:31
   20 Jan Timmerman          59 Hardenberg              43:44
   21 Roel Otten             64 Bruchterveld            43:51
   22 Theo Oldehinkel        66 Hardenberg              43:53
   23 Erik Botter            66 Hardenberg              44:53
   24 Roelof Veurink         60 Den Ham Ov              44:59
   25 Arie Veltink           64 Bergentheim             45:18
   26 Wim Welleweerd         66 Bergentheim             46:10
   27 Dick Aalderink         58 Ommen                   46:14
   28 Tonny Haandrikman      60 Gramsbergen             46:21
   29 Alex Grootenvarsink                               47:02
   30 Hildo Veltink          60 Hardenberg              47:07
   31 Jan Timmermans         59 Hardenberg              47:18
   32 Gerrit Nieuwenhuis     61 Bergentheim             47:44
   33 Roel Kleine            66 Hoogeveen               47:47
   34 Alex Kroezen           65 Hardenberg              48:04
   35 Tonnis Bolks           62 Hardenberg              49:24
   36 Bert Maat              62 Bergentheim             49:24
   37 Gert van Andel         62 's-Hertogenbosch        50:32
                                                             
      H50+, 10 KM                                            
    1 Willem de Weerdt       55 Hattem                  35:19
    2 Gertjan Tichelaar      57 Oldebroek               35:31
    3 Tonnie Bruns           57 Ootmarsum               36:38
    4 Albert Oldehinkel      56 Radewijk                36:55
    5 Elbert Voogt           56 Beekbergen              37:25
    6 ** Herman Kemerink     55 Borne                   37:40
    7 Henk Oldehinkel        57 Dedemsvaart             37:51
    8 Johan Willems          58 Ommen                   39:13
    9 Dirk Platjes           55 Sibculo                 40:50
   10 Jan van der Meulen     52 Enschede                41:06
   11 Henk van Duuren        53 Hardenberg              41:59
   12 Jan Tijhuis            56 Rijssen                 43:15
   13 Johan Nieuwenhuis      57 Bergentheim             45:07
   14 Harrie Fokkens         50 Nieuwleusen             46:02
   15 Tonny Holleboom        53 Broekland Ov            48:45
   16 Peter Lohrmann         54 Oldenzaal               49:31
   17 Bernhard Herbert       54 Bergentheim             51:56
   18 Herman Stevens         51 Vriezenveen             52:14
   19 Jan Welleweerd         54 Nieuwegein              53:59
   20 Gerard van Niel        48 Bergentheim             54:21
   21 Reint Winter           52 Bergentheim             54:34
                                                             
      D, 10 KM                                               
    1 Jacqueline Rustidge    68 Kampen                  36:41
    2 ** Ingrid Prigge          Borne                   37:00
    3 Gea Siekmans           63 Enschede                40:43
    4 Karin Klamer           61 Denekamp                41:16
    5 Antien van der Vegt    77 Zuidwolde Dr            41:57
    6 Maria Ufkes            76 Dalfsen                 42:26
    7 Siv Hilde Hoomb        73 Enschede                42:37
    8 Hellen de Vries        79 Zwolle                  43:30
    9 Gerda Willems          56 Ommen                   44:00
   10 Marleen Herbert        86 Bergentheim             44:09
   11 Lies Deruddere         86 wevelgem                44:10
   12 Monique Kropmans       64 Losser                  46:08
   13 Manon Herberg          90 Bergentheim             46:34
   14 Rona Meijer            63 Lutten                  46:53
   15 Jeannet Leppink- de Ha 68 Zwolle                  47:08
   16 Josien Odink           89 Bergentheim             47:15
   17 Annemiek Bolks-Offerei 61 Hardenberg              51:17
   18 Geke Tempelman         70 Beerzerveld             52:14
   19 Wil-Inge Hulzebos      71 Zuidwolde Dr            52:25
   20 Annemarie Schaftenaar  73 Wezep                   52:33
   21 Monique Eijsvogel      66 Schuinesloot            53:19
   22 Marjan Sanderman       64 Daarlerveen             54:47
   23 Erna Jasper-Sturris    72 Kloosterhaar            55:50
   24 Cisca Bruins           69 Dedemsvaart             59:53

                            www.banthumloop.nl