14E BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - 20 JUNI 2008
                              UITSLAGENLIJST
20-06-2008 20:33                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J-12, 2,5 KM                                           
    1 Bastian Zandbergen     95 Hoogeveen                9:11
    2 Pascal Plaggenmarsch   96 Bergentheim             10:22
    3 Jasper van Opijnen     96 Bergentheim             10:42
    4 Nick Buitenhuis        96 Bergentheim             10:57
    5 Niek Nijenhuis         96 Bergentheim             11:07
    6 Berjan van Lente       97 hardenberg              11:16
    7 Justin van der Veen    96 Bergentheim             11:17
    8 Ron Welleweerd         96 Bergentheim             11:20
    9 Bram ter Haar          95 Bergentheim             11:33
   10 Derin Reinders         96 Kloosterhaar            11:38
   11 Koen ter Haar          97 Bergentheim             11:46
   12 Wessel Bril            97 Bergentheim             11:47
   13 Marko Godeke           97 Bergentheim             11:48
   14 Dennis Tempelman       98 Beerzerveld             11:49
   15 Michael de Leeuw       96 Kloosterhaar            12:13
   16 Arne Schepers          96 Bruchterveld            12:15
   17 Mart van der Knaap     95 Bruchterveld            12:15
   18 Jeffry Plaggenmarsch   96 Bergentheim             12:17
   19 *Corne Roelofs         97 Bergentheim             12:22
   20 Menno Bouma            96 Bergentheim             12:23
   21 Zwen Nijeboer          96 Kloosterhaar            12:26
   22 Chris Willems          96 Bergentheim             12:29
   23 Robert de Jong         96 Bergentheim             13:07
   24 Gerjan Scholten        95 Bergentheim             13:13
   25 Gerben Snippe          96 Bergentheim             13:21
   26 Alex Korblet           96 Kloosterhaar            13:23
   27 Pepyn Ringenier        97 Bergentheim             13:24
   28 Alwin Dubbink          97 Bergentheim             13:43
   29 Jaimy de Putter        97 Bergentheim             13:44
   30 William Jonker         96 Bergentheim             13:49
   31 Bertun Lamberink       95 Kloosterhaar            14:16
   32 Rutger Flim            97 Bergentheim             14:48
   33 Jeroen Wietkamp        98 Bergentheim             14:51
   34 Erben Bril             99 Bergentheim             14:53
   35 Tom Odink              98 Bergentheim             15:00
   36 Bram ten Brinke        98 Bergentheim             16:01
   37 Rick Jarjens           96 Bergentheim             16:17
   38 Tom van den Berg       96 Bruchterveld            16:19
   39 Yaron de Groot         97 Bergentheim             16:26
   40 Rutger Wind            98 Bergentheim             17:04
   41 Paul Huisjes           98 Bergentheim             17:05
   42 *Gerian Mepschen       98 Bergentheim             18:07
                                                             
      M-12, 2,5 KM                                           
    1 Inga Bakker            97 Ommen                   10:30
    2 Feline Klamer          95 Denekamp                10:36
    3 Marion Kappert         97 Bergentheim             10:52
    4 Laura van der Vinne    96 Bergentheim             10:59
    5 Danielle Eikelboom     95 Hardenberg              11:15
    6 Charlotte Eikelboom    95 Hardenberg              11:30
    7 Kirsten Ophof          96 Bergentheim             11:32
    8 Judith Kappert         97 Bergentheim             11:44
    9 Sanne Otten            98 Dedemsvaart             11:54
   10 Carola Dijk            97 Bergentheim             12:01
   11 Rebecca Lougheed       97 Sibculo                 12:07
   12 Lieke Espeldoorn       97 Bergentheim             12:16
   13 Heidi Jonker           96 Bergentheim             12:19
   14 Chantal Pastoor        97 Bergentheim             12:25
   15 Lotte Becker           97 Bergentheim             12:28
   16 Romy Broekroelofs      96 Brucht                  12:46
   17 Cornalijn Ramaker      97 Gramsbergen             12:53
   18 Mayke Olthof           96 Bergentheim             13:04
   19 Denise Hofsink         98 Bergentheim             13:11
   20 Marjolein Hofsink      95 Bergentheim             13:12
   21 Bianca Willems         97 Bergentheim             13:51
   22 Lisa Botter            98 Bergentheim             13:52
   23 Sandra Jonker          96 Bergentheim             13:53
   24 Sharona Bouwhuis       95 Bergentheim             13:54
   25 Rosan Olsman           97 Bergentheim             13:57
   26 Hester Plaggenmarsch   95 Bergentheim             14:03
   27 Krista Horstra         96 Bergentheim             14:41
   28 Harriet Slot           95 Bergentheim             14:43
   29 Marleen de Lange       97 Bergentheim             14:48
   30 Moniek Jasper          95 Bergentheim             15:08
   31 Monique Tempelman      96 Beerzerveld             15:11
   32 Eva-Lynn de Groot      96 Bergentheim             15:24
   33 *Danielle Weitkamp     96 Bergentheim             15:25
   34 Aline Stam             98 Bergentheim             15:28
   35 Lory Rosink            97 Bergentheim             15:55
   36 Ruth Wijnholt          97 Bergentheim             16:42
   37 Kristel Stoeten        97 Bergentheim             16:43
   38 Lisanne aan het Rot    97 Bergentheim             16:44
   39 Angela Wubs            95 Bergentheim             16:49
   40 Mandy Schuurhuis       97 Bergentheim             17:20
   41 Alianne aan het Rot    97 Bergentheim             17:30
   42 Kim Wijnholt           98 Bergentheim             18:31
   43 Lisa Lohuis            98 Bergentheim             19:40
                                                             
      J -14, 2,5 KM                                          
    1 Stef Smits             93 Coevorden                8:40
    2 Rutger Plaggenmarsch   93 Bergentheim              8:52
    3 Rob Spin               95 Denekamp                 8:52
    4 Gerrit Willems         94 Bergentheim              9:09
    5 Michiel Gerritsen      93 Rijssen                  9:14
    6 Rene Potgieter         94 Bruchterveld             9:29
    7 Gerbert Willems        93 Bergentheim              9:44
    8 Marc Bakker            93 Ommen                   10:13
    9 Erik Schoemakers       94 Gramsbergen             10:19
   10 Bertin Veurink         94 Bergentheim             10:46
   11 Jurgen ten Brinke      93 Bergentheim             11:04
   12 Otto ten Brinke        93 Bergentheim             11:21
   13 Gertjan Merjenburgh    94 Bergentheim             11:28
   14 Koen ten Brink         95 Bergentheim             11:52
   15 Martijn Pouwels        95 Bergentheim             13:05
                                                             
      M -14, 2,5 KM                                          
    1 Michelle Eikelboom     94 Hardenberg              10:34
    2 Margreet Meijerink     95 Bergentheim             11:51
    3 Tess Bosch             95 Bruchterveld            12:09
    4 Elskelien Nijmeijer    94 Bergentheim             12:15
    5 Shahira van der Zon    94 Bergentheim             13:08
    6 Suzanne ten Brinke     94 Bergentheim             13:14
    7 Nadine Bril            95 Bergentheim             13:17
    8 Lina de Haan           94 Bergentheim             14:16
    9 Anniek Hutten          95 Bergentheim             15:07

                            www.banthumloop.nl