15E BANTHUMLOOP - 19 JUNI 2009 - BERGENTHEIM
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
19-06-2009 21:13                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1      6  Francis Githama            Kenia                 1978      1e H10km     31:14  19,210     3:07 
    2    121  Achim Groenhagen           Emden Deutschland     1968      1e H40+      33:12  18,072     3:19 
    3      2  Jan Paalman                Rijssen               1974      2e H10km     33:17  18,027     3:19 
    4    120  Tonnie Stouten             Apeldoorn             1965      2e H40+      33:22  17,982     3:20 
    5      5  Ricky Meylaers             Hechtel (België)      1973      3e H10km     33:31  17,902     3:21 
    6      4  Peter Bruisma              Nijverdal             1971      4e H10km     33:37  17,848     3:21 
    7    103  Eric Borg                  Hengelo Ov            1967      3e H40+      33:45  17,778     3:22 
    8   1003  Ruth Wanijru               Kenia                 1981      1e D10km     33:59  17,656     3:23 
    9    205  Ronny Agten                Hechtel (België)      1959      1e H50+      34:18  17,493     3:25 
   10    122  Jörn Menne                 Jerer (GER)           1968      4e H40+      34:31  17,383     3:27 
   11     18  Jelmer van Leeningen       Beekbergen            1988      5e H10km     34:39  17,316     3:27 
   12   1002  Masila Ndunge              Kenia                 1985      2e D10km     35:29  16,909     3:32 
   13    132  Klaas Jan Hofstra          Appelscha             1965      5e H40+      35:33  16,878     3:33 
   14    100  Adri Deemter               Hardenberg            1961      6e H40+      35:44  16,791     3:34 
   15    207  Willem de Weert            Hattem                1955      2e H50+      35:53  16,721     3:35 
   16    200  Albert Oldehinkel          Radewijk              1956      3e H50+      36:06  16,620     3:36 
   17      1  Harold Kruidhof            Staphorst             1973      6e H10km     36:24  16,484     3:38 
   18     31  Ronland Orlando            Arnhem                1974      7e H10km     36:38  16,379     3:39 
   19    102  Dirk Hoekman               Bathmen               1962      7e H40+      36:40  16,364     3:40 
   20    208  Henk Schulenburg           Rijssen               1949      4e H50+      36:43  16,341     3:40 
   21    101  Arend Ramaker              Gramsbergen           1962      8e H40+      37:01  16,209     3:42 
   22    218  Tjibbe de Vries            Kampen                1954      5e H50+      37:09  16,151     3:42 
   23     23  Martijn Dekker             Dalfsen               1979      8e H10km     38:04  15,762     3:48 
   24    204  Roelof Hutten              Bruchterveld          1957      6e H50+      38:20  15,652     3:50 
   25    202  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957      7e H50+      39:04  15,358     3:54 
   26     29  Mark Kruidhof              Utrecht               1984      9e H10km     39:21  15,248     3:56 
   27     24  Attilio Bottegal           Enschede              1976     10e H10km     39:30  15,190     3:57 
   28    215  Arie Prins                 Koekange              1956      8e H50+      39:37  15,145     3:57 
   29    107  Hans Zandbergen            Hoogeveen             1964      9e H40+      39:39  15,132     3:57 
   30      9  Kevin Timmerman            Hardenberg            1991     11e H10km     39:43  15,107     3:58 
   31    114  Roel Pit                   Bergentheim           1966     10e H40+      39:43  15,107     3:58 
   32    222  Egbert Meilink             Hardenberg            1958      9e H50+      39:45  15,094     3:58 
   33     15  Johan Boom                 Vriezenveen           1969     12e H10km     39:46  15,088     3:58 
   34      7  Maarten Hanekamp           Vroomshoop            1984     13e H10km     40:05  14,969     4:00 
   35     20  Wim Ramaker                Marienberg            1971     14e H10km     40:08  14,950     4:00 
   36   1004  Sanne Woertink             Ane                   1991      3e D10km     40:35  14,784     4:03 
   37     10  Pascal van Zon             Oosterhout Nb         1984     15e H10km     40:48  14,706     4:04 
   38    127  Luuk Espeldoorn            Hardenberg            1960     11e H40+      40:54  14,670     4:05 
   39    118  Harry Breukelman           Hardenberg            1963     12e H40+      40:57  14,652     4:05 
   40    126  Robert Terlouw             Hardenberg            1969     13e H40+      41:00  14,634     4:06 
   41   1015  Hellen de Vries            Zwolle                1979      4e D10km     41:11  14,569     4:07 
   42   1000  Gea Siekmans               Enschede              1963      5e D10km     41:25  14,487     4:08 
   43    225  Dirk Platjes               Sibculo               1955     10e H50+      41:33  14,440     4:09 
   44     33  Jorik Plaggenmarsch        Bergentheim           1993     16e H10km     41:38  14,412     4:09 
   45    112  Eddy Geesink               Hardenberg            1962     14e H40+      41:48  14,354     4:10 
   46    128  Harrie Katoele             Dedemsvaart           1961     15e H40+      41:55  14,314     4:11 
   47     19  Kees Martens               Ommen                 1983     17e H10km     42:23  14,157     4:14 
   48    217  Henk Aalderink             Vriezenveen           1953     11e H50+      42:33  14,101     4:15 
   49    130  Henrie Denneboom           Haaksbergen           1962     16e H40+      42:59  13,959     4:17 
   50    210  Herman Bouwhuis            Den Ham Ov            1950     12e H50+      43:38  13,751     4:21 
   51    111  Gerrit Willems             Bergentheim           1968     17e H40+      43:44  13,720     4:22 
   52    129  Jan Timmerman              Hardenberg            1959     18e H40+      43:47  13,704     4:22 
   53     12  Niels Luisman              Bergentheim           1990     18e H10km     43:49  13,693     4:22 
   54     16  Ron ten Brinke             Bergentheim           1989     19e H10km     43:50  13,688     4:23 
   55     28  Erik Zagers                Rheeze                1979     20e H10km     44:00  13,636     4:24 
   56   1007  Manon Herbert              Bergentheim           1990      6e D10km     44:03  13,621     4:24 
   57     17  Arjan Ramaker              Marienberg            1994     21e H10km     44:11  13,580     4:25 
   58     25  Erik Veltink               Lutten                1974     22e H10km     44:12  13,575     4:25 
   59    125  Roelof Veurink             Den Ham Ov            1960     19e H40+      44:13  13,570     4:25 
   60    117  Roel Otten                 Bruchterveld          1964     20e H40+      44:14  13,564     4:25 
   61     30  Mathijs van der Sluis      Bergentheim           1991     23e H10km     44:27  13,498     4:26 
   62   1009  Marleen Herbert            Bergentheim           1986      7e D10km     44:30  13,483     4:27 
   63    110  Wim Welleweerd             Bergentheim           1966     21e H40+      44:41  13,428     4:28 
   64    221  Jan Lip                    Alteveer gem De Wold  1949     13e H50+      44:44  13,413     4:28 
   65     26  Ben Folkers                Ane                   1989     24e H10km     45:09  13,289     4:30 
   66    212  Johan Nieuwenhuis          Bergentheim           1957     14e H50+      45:14  13,265     4:31 
   67    135  Wim Matel                  Ane                   1962     22e H40+      45:26  13,206     4:32 
   68    136  Gerrit Jan Sturris         Ane                   1959     23e H40+      45:43  13,124     4:34 
   69     32  Alphons Schokker           Ommen                 1961     25e H10km     45:46  13,110     4:34 
   70    228  Dick Aalderink             Ommen                 1958     15e H50+      45:47  13,105     4:34 
   71     22  Bas Meijerink              Hardenberg            1973     26e H10km     45:49  13,096     4:34 
   72   1019  Siegrid Droste             Reutum                1969      8e D10km     45:51  13,086     4:35 
   73    216  Herman Weening             Hardenberg            1958     16e H50+      46:08  13,006     4:36 
   74    115  Eize Wind                  Radewijk              1967     24e H40+      46:17  12,964     4:37 
   75    138  Alex Groote Marsink        Ommen                 1965     25e H40+      46:27  12,917     4:38 
   76    219  Richard Schepers           Coevorden             1956     17e H50+      46:34  12,885     4:39 
   77   1005  Laura Timmerman            Hardenberg            1986      9e D10km     46:36  12,876     4:39 
   78    213  Jan Achterhes              Lutten                1957     18e H50+      46:46  12,830     4:40 
   79    106  Arie Telman                Hardenberg            1962     26e H40+      46:48  12,821     4:40 
   80    131  Harco Ekkel                Hardenberg            1968     27e H40+      47:01  12,761     4:42 
   81    134  Jan Timmermans             Hardenberg            1959     28e H40+      47:07  12,734     4:42 
   82    119  Gerrit Nieuwenhuis         Bergentheim           1961     29e H40+      47:08  12,730     4:42 
   83    227  Dirk Timmermans            Hardenberg            1958     19e H50+      47:11  12,716     4:43 
   84     11  Mark Post                  Zwolle                1980     27e H10km     47:27  12,645     4:44 
   85    123  Jacob Vonder               Ommen                 1959     30e H40+      47:39  12,592     4:45 
   86   1012  Miranda Bruins             Oldenzaal             1974     10e D10km     47:48  12,552     4:46 
   87   1013  Diny Detert                Weerselo              1951     11e D10km     47:48  12,552     4:46 
   88   1008  Josien Odink               Bergentheim           1989     12e D10km     47:54  12,526     4:47 
   89    108  Bart Kroon                 Beerzerveld           1961     31e H40+      48:00  12,500     4:48 
   90    124  Peter Borgman              Dedemsvaart           1960     32e H40+      48:07  12,470     4:48 
   91      8  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971     28e H10km     48:19  12,418     4:49 
   92    220  Herman Schepers            Coevorden             1948     20e H50+      48:29  12,375     4:50 
   93    137  Tonnis Bolks               Hardenberg            1962     33e H40+      48:49  12,291     4:52 
   94    224  Rieks Koggel               Ommen                 1957     21e H50+      49:20  12,162     4:56 
   95   1014  Ineke Nawijn               Hardenberg            1969     13e D10km     49:25  12,142     4:56 
   96    214  Wim (Apollo) Lindenhovius  Den Ham Ov            1959     22e H50+      49:27  12,133     4:56 
   97    211  Bernhard Herbert           Bergentheim           1955     23e H50+      49:28  12,129     4:56 
   98    116  Peter Roosenboom           Bergentheim           1961     34e H40+      49:30  12,121     4:57 
   99    209  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     24e H50+      49:32  12,113     4:57 
  100     21  Dinand Pullen              Bergentheim           1981     29e H10km     49:37  12,093     4:57 
  101   1020  Annemiek Bolks-Offereins   Hardenberg            1961     14e D10km     49:46  12,056     4:58 
  102   1010  Monique Belt               Slagharen             1980     15e D10km     49:48  12,048     4:58 
  103   1018  Karin Holsink              Reutum                1972     16e D10km     49:55  12,020     4:59 
  104    226  Klaas Nienhuis             Oosterhesselen        1946     25e H50+      49:57  12,012     4:59 
  105    113  Cees de Jong               Bergentheim           1968     35e H40+      52:25  11,447     5:14 
  106   1011  Kirsten Postma             Almelo                1979     17e D10km     53:11  11,282     5:19 
  107   1017  Iris Sielias               Apeldoorn             1972     18e D10km     55:12  10,870     5:31 
  108     27  Roland Goris               Vroomshoop            1970     30e H10km     56:06  10,695     5:36 


                            www.banthumloop.nl