17E BANTHUMLOOP - 24 JUNI 2011 - BERGENTHEIM
                       UITSLAGENLIJST - 10 KILOMETER
24-06-2011 21:26                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     95  Georg Diettrich            Oldenburg (GER)       1970      1e H40        8:00     7:59     8:00     8:25    32:24    32:24  
    2     91  Hans Reigel                Belgie                1970      2e H40        8:02     8:08     8:32     8:12    32:52    32:52  
    3     87  Caimin Stevens             Enschede              1987      1e Heren      8:00     8:08                      33:10    33:10  
    4     11  Leon Sanderman             Rijssen               1981      2e Heren      8:01     8:15     8:34     8:32    33:20    33:20  
    5     25  Casper Koelma              Hengelo Ov            1977      3e Heren      8:02     8:28     8:36     8:33    33:37    33:37  
    6     89  Peter Bruinsma             Nijverdal             1971      3e H40        8:13     8:25     8:40     8:27    33:43    33:43  
    7     93  Tonnie Stouten             Apeldoorn             1965      4e H40        8:08     8:31     8:40     8:29    33:46    33:46  
    8    161  Theo van den Abbeel        Bornem (BEL)          1960      1e H50        8:13     8:27     8:40     8:42    34:00    34:00  
    9     15  Jan Paalman                Rijssen               1974      4e Heren      8:26     8:51     8:53     8:45    34:54    34:53  
   10     88  Lamko Hulzebos             Zuidwolde Dr          1967      5e H40        8:29     8:56     9:04     9:12    35:39    35:39  
   11      9  Bieuwe Roelofs             Enter                 1979      5e Heren      8:45     9:05     9:14     9:00    36:05    36:04  
   12     31  Martijn van Goor           Hardenberg            1982      6e Heren      8:35     9:07                      36:15    36:14  
   13     12  Martijn Schakelaar         Hattem                1974      7e Heren      8:37     9:08     9:22     9:13    36:19    36:19  
   14     33  Detmar Roessink            Enschede              1975      8e Heren      8:45     9:10     9:17     9:11    36:22    36:21  
   15    102  Gerold Nyhoff              neuenhaus             1964      6e H40        8:47     9:08     9:16     9:22    36:32    36:32  
   16    128  Ingrid Prigge              Borne                 1963      1e D40        8:59     9:23     9:28     9:25    37:14    37:13  
   17     26  Joni van Loon              't Harde              1988      9e Heren      8:58     9:19     9:33     9:36    37:26    37:25  
   18    169  Harry Dijk                 Enschede              1955      2e H50        8:57     9:25     9:42     9:53    37:56    37:56  
   19    109  Dirk Hoekman               Bathmen               1962      7e H40        9:17     9:39     9:40     9:31    38:07    38:06  
   20     96  Arend Ramaker              Gramsbergen           1962      8e H40        9:13     9:40     9:48     9:32    38:13    38:12  
   21     27  Jan Otter                  Holten                1984     10e Heren      9:18     9:46     9:42     9:31    38:15    38:15  
   22    168  Rene van Vliet             Apeldoorn             1955      3e H50        9:38     9:38     9:41     9:39    38:37    38:35  
   23     78  Henk Timmerman             Daarle                1964      9e H40        9:26     9:45     9:56     9:44    38:50    38:49  
   24     77  Aard van der Vinne         Dedemsvaart           1970     10e H40        9:27     9:54     9:59     9:44    39:03    39:02  
   25     94  Roel Pit                   Bergentheim           1966     11e H40        9:18     9:47     9:57    10:04    39:04    39:04  
   26    105  Herjan Gerrits             Hoogenweg             1971     12e H40        9:13     9:50    10:04    10:03    39:10    39:08  
   27      1  Marco Kirschte             Almelo                1988     11e Heren      9:00    10:21    10:31     9:38    39:28    39:28  
   28      2  Kevin Timmerman            Hardenberg            1991     12e Heren      9:41     9:57     9:57     9:55    39:30    39:29  
   29      3  Pascal van Zon             Hardenberg            1984     13e Heren      9:39     9:59    10:01     9:59    39:39    39:37  
   30      4  Wim Ramaker                Marienberg            1971     14e Heren      9:40     9:59    10:09    10:06    39:54    39:52  
   31     56  Marije Hulzebos            Zuidwolde Dr          1993      1e Dames      9:27    10:02    10:23    10:20    40:11    40:10  
   32     99  Hilbrand van de Belt       Collendoorn           1963     13e H40       10:12    10:16    10:11    10:00    40:39    40:36  
   33     10  Harold Kruidhof            Staphorst             1973     15e Heren     10:29    10:10     9:52    10:06    40:40    40:36  
   34     53  Arenda Abbink              Nijverdal             1977      2e Dames      9:53                      10:16    41:04    41:04  
   35    337  Paula Breukelman           Hardenberg            1986      3e Dames     10:12    10:15    10:11    10:26    41:06    41:03  
   36    158  Dirk Platjes               Sibculo               1955      4e H50       10:00    10:29    10:36    10:32    41:36    41:36  
   37     41  Jorik Plaggenmarsch        Bergentheim           1993     16e Heren     10:09    10:22    10:30    10:34    41:36    41:33  
   38     21  Dennis Plaggenmarsch       Bergentheim           1992     17e Heren     10:07    10:23    10:29    10:37    41:38    41:35  
   39     20  Niels Luisman              Bergentheim           1990     18e Heren     10:07    10:24    10:37    10:44    41:53    41:50  
   40    108  Gert Kleinjan              Aduard                1970     14e H40        9:53    10:30    10:56    10:47    42:05    42:04  
   41     51  Manon Herbert              Bergentheim           1990      4e Dames     10:01    10:40    10:45    10:41    42:06    42:05  
   42    103  Hermann Ranters            Laar (DL)             1965     15e H40       10:39    10:31    10:44    10:12    42:08    42:04  
   43     22  Bert Hofsink               Bergentheim           1975     19e Heren     10:11    10:16    10:40    11:05    42:15    42:11  
   44     36  Ben Folkers                Hardenberg            1989     20e Heren     11:00    10:48    10:22    10:05    42:19    42:14  
   45      7  Wilfred Minkjan            Den Ham Ov            1984     21e Heren      9:35    10:38    11:11    11:14    42:39    42:36  
   46     24  Hans Nieuwenhuis           Bergentheim           1986     22e Heren     10:34    10:38    10:44    10:48    42:45    42:43  
   47     19  John Hendrickx             Bergentheim           1979     23e Heren     10:16    10:50    11:00    10:42    42:49    42:47  
   48     32  Sipko Knol                 Hardenberg            1975     24e Heren     10:10    10:56    10:55    10:47    42:49    42:48  
   49    173  Henk Aalderink             Vriezenveen           1953      5e H50       10:14    10:45    10:52    11:06    42:57    42:56  
   50     39  Herman Knol                Zwolle                1990     25e Heren     10:42    10:47    11:02    10:30    43:02    43:00  
   51     84  Robert Terlouw             Hardenberg            1969     16e H40       10:13    10:33    11:16    11:02    43:05    43:03  
   52    151  Jan Timmerman              Hardenberg            1959      6e H50       10:22    10:58    11:13    10:55    43:29    43:27  
   53     38  Henri Plaggenmarsch        Hardenberg            1976     26e Heren     10:12    10:43    11:23    11:20    43:41    43:37  
   54     30  Emiel Willems              Beerzerveld           1985     27e Heren     10:01    10:54    11:20    11:35    43:51    43:48  
   55     83  Roel Otten                 Bruchterveld          1964     17e H40       10:53    11:16    11:19    10:55    44:24    44:20  
   56    170  Herman Weening             Hardenberg            1958      7e H50       10:12    11:07    11:12    11:53    44:25    44:23  
   57     55  Marleen Herbert            Hardenberg            1986      5e Dames     10:31    11:19    11:22    11:19    44:30    44:30  
   58     79  Erik Botter                Hardenberg            1966     18e H40       10:52    11:11    11:21    11:12    44:38    44:34  
   59     29  Erik Veltink               Lutten                1974     28e Heren     11:00    11:13    11:27    11:02    44:46    44:41  
   60    166  Jasper Klein               Dedemsvaart           1960      8e H50       11:13    11:16    11:16    11:17    45:03    45:01  
   61    163  Johan Nieuwenhuis          Bergentheim           1957      9e H50       10:47    11:18    11:32    11:35    45:13    45:09  
   62     92  Gerrit Willems             Bergentheim           1968     19e H40       11:19    11:27    11:27    11:04    45:23    45:15  
   63    107  Gert van de Belt           Hardenberg            1966     20e H40       11:18    11:32    11:33    11:12    45:37    45:33  
   64     81  Eelke Mol                  Dalfsen               1967     21e H40       10:55    11:32    11:47    11:25    45:42    45:38  
   65    175  Fokke Wind                 Den Ham Ov            1954     10e H50       10:46    11:28    11:39    11:48    45:42    45:39  
   66     34  Robin Schepers             Kloosterhaar          1978     29e Heren     10:25    11:51    11:56    11:26    45:42    45:37  
   67    127  Roelie Lennips             Hardenberg            1964      2e D40       10:47    11:45    11:46    11:26    45:44    45:43  
   68     85  Willem-Jan Tanck           Enschede              1965     22e H40       11:21    11:47    11:42    11:13    46:06    46:02  
   69     40  Steven Knol                Hattemerbroek         1991     30e Heren     12:14    11:27    11:24    11:12    46:24    46:16  
   70    579  Dirk Timmermans            Hardenberg            1958     11e H50       11:21    11:35    11:50    11:39    46:27    46:23  
   71    171  Richard Schepers           Coevorden             1956     12e H50       11:14    11:37    12:03    11:48    46:43    46:41  
   72    172  Herman Schepers            Coevorden             1948     13e H50       11:14    11:38    12:03    11:47    46:43    46:40  
   73      6  Mark Post                  Zwolle                1980     31e Heren     10:41    11:31    12:15    12:24    46:55    46:50  
   74     54  Josien Odink               Bergentheim           1989      6e Dames     10:47    11:35    12:12    12:19    46:55    46:52  
   75    439  Gerrit Nieuwenhuis         Bergentheim           1961     23e H40       11:38    11:36    11:58    11:46    47:05    46:57  
   76     76  Peter Lennips              Zwolle                1970     24e H40       11:17    11:43    12:00    12:10    47:12    47:08  
   77    110  Gert van den Berg          Hardenberg            1968     25e H40       11:39    11:39    11:59    11:59    47:23    47:15  
   78    460  Harjetta Hilbrands         Hardenberg            1964      3e D40       25:12     7:40     7:19     7:15    47:24    47:24  
   79    577  Rieks Koggel               Ommen                 1957     14e H50       11:39    11:55    12:08    12:02    47:49    47:43  
   80    452  Susy Otto                  Hardenberg            1968      4e D40       25:34     7:24     7:22     7:25    47:54    47:43  
   81    174  Bart Kroon                 Beerzerveld           1961     15e H50       11:08    11:58    12:34    12:18    48:02    47:57  
   82    584  Gerhard Over               Meppen                1953     16e H50       11:35    12:25    12:47    12:02    48:48    48:47  
   83    167  Martien Kuilder            Loozen                1961     17e H50       11:19    12:18    12:37    12:34    48:52    48:46  
   84     17  Herman aan het Rot         Bergentheim           1973     32e Heren     12:26    12:44    12:11    11:38    49:04    48:58  
   85    101  Aart Ramaker               Marienberg            1964     26e H40       11:39    12:22    12:44    12:25    49:12    49:08  
   86     80  Alex Kroezen               Hardenberg            1965     27e H40       11:53    12:18    12:38    12:29    49:20    49:16  
   87    155  Jan Folkers                Nieuw-Amsterdam       1952     18e H50       11:31    12:57    12:52    12:50    50:10    50:09  
   88    154  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     19e H50       12:45    12:38    12:32    12:12    50:14    50:06  
   89     35  Hendrik Folkers            Nieuwweerdinge        1986     33e Heren     12:00    12:44    13:01    12:45    50:33    50:28  
   90    582  Dries Krol                 Hattemerbroek         1961     20e H50       12:15    12:28    12:41    13:05    50:35    50:27  
   91    157  Roel Gaasbeek              Ommen                 1943     21e H50       12:12    12:42    12:45    12:55    50:38    50:32  
   92    126  Jeannette Njieboer-Muis    Brucht                1968      5e D40       11:58    12:48    13:13    12:38    50:40    50:35  
   93    580  Jans Jagt                  Klazienaveen          1951     22e H50       12:22    12:34    12:52    13:04    50:57    50:50  
   94    106  Hans Mulder                Veenoord              1963     28e H40       12:37    12:54    13:00    12:30    51:06    51:00  
   95     52  Ivette Leemhuis            Dedemsvaart           1977      7e Dames     12:57    12:56    12:50    12:31    51:21    51:13  
   96    152  Wim Hendrickx              Bergentheim           1948     23e H50       12:25    12:45    12:52    13:14    51:22    51:15  
   97    162  J Altena                   Bruchterveld          1953     24e H50       11:58    12:49    13:17    13:17    51:24    51:19  
   98     37  Sander S.J. Mannes         Emmen                 1975     34e Heren     12:03    12:48    13:24    13:33    51:54    51:47  
   99    130  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      6e D40       12:10    13:02    13:20    13:22    51:55    51:52  
  100     42  Gerrit Breukelman          Hardenberg            1973     35e Heren     12:12    13:13    13:29    12:58    51:57    51:51  
  101    574  Bernhard Herbert1          Bergentheim           1954     25e H50       12:18    13:17    13:24    13:03    52:05    52:02  
  102     57  Jannemiek Schepers         Kloosterhaar          1981      8e Dames     12:00    13:20    13:36    13:55    52:55    52:50  
  103    581  Leo Gollenbeek             Enschede              1950     26e H50       13:03    13:12    13:26    13:15    52:59    52:55  
  104     82  Gerrit Koster              Hardenberg            1968     29e H40       12:34    12:57    13:21    14:04    53:01    52:55  
  105    153  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     27e H50       13:05    13:31    13:27    13:25    53:34    53:26  
  106    578  Karst Schonewille          Klazienaveen          1956     28e H50       13:07    13:30    13:27    13:24    53:35    53:27  
  107     98  Gert van Andel             's-Hertogenbosch      1962     30e H40       12:50    13:20    13:39    13:58    53:52    53:47  
  108     18  Gerard De Weerd            Bergentheim           1971     36e Heren     12:56    13:54    13:46    14:09    54:47    54:43  
  109      5  Gernand Bakhuis            Sibculo               1971     37e Heren     14:38    14:18    13:57    12:49    55:49    55:41  
  110    583  Tonny van Dijk             Dedemsvaart           1954     29e H50       13:08    14:09    15:02    15:39    58:05    57:57  
  111    104  Maurice Veldhuis           Zwolle                1970     31e H40       14:36    14:42    15:25    15:07    59:58    59:49  
  112    131  Jacqueline Bouwmeester     Zwolle                1965      7e D40       14:36    14:42    15:26    15:06    59:58    59:49  
  113    164  Henk de Kleine             Dalfsen               1939     30e H50       15:03    15:40    16:04    15:43  1:02:36  1:02:30