BANTHUMLOOP - BERGENTHEIM - VRIJDAG 22 JUNI 2012
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
23-06-2012 12:00                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  2,5 km   5,0 km   7,5 km   Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    299  John Kipsang               Kenia                 1991      1e H-         7:17    14:43    22:11    29:33    29:32  
    2    194  Mostafa Benslimane                               1978      2e H-         7:49             24:04    31:58    31:56  
    3    224  Tijs Groen                 Zevenaar              1985      3e H-         7:52    16:04    24:06    32:01    32:01  
    4    132  Said Kanfaoui                                    1975      4e H-         7:53    16:05    24:22    32:28    32:28  
    5    211  Arne Mulder                Zwolle                1990      5e H-         7:52    16:05    24:21    32:32    32:31  
    6    831  Erik Driesen               Vollenhove            1978      6e H-         8:01    16:19    24:32    32:44    32:42  
    7    302  Alex Stienstra             Enschede              1959      1e H-50+      8:05    16:21    24:37    33:01    33:00  
    8    902  Wouter Dilling             Dodewaard             1990      7e H-         7:51    16:05    24:32    33:22    33:22  
    9    231  Ronny Agten                Hechtel-Belgie        1959      2e H-50+      8:05    16:27    25:10    33:46    33:45  
   10    225  Leon Sanderman             Rijssen               1981      8e H-                 16:56    25:39    34:09    34:08  
   11    230  Tonnie Stouten             Apeldoorn             1965      1e H-40+      8:13    16:57    25:41    34:12    34:12  
   12    228  Berthold Berger            Zwolle                1968      2e H-40+      8:20    16:56    25:41    34:17    34:16  
   13    966  Jan Paalman                Rijssen               1974      9e H-        34:21                      34:23    34:21  
   14    212  Falco Olivier              Zwolle                1983     10e H-         8:20    16:56    25:49    34:44    34:43  
   15    434  Vincent Maalderink         Warnsveld             1991     11e H-         8:19    17:07    26:12    35:13    35:13  
   16    215  Henk Smalbrugger           Zwolle                1973     12e H-         8:21    17:14    26:21    35:30    35:26  
   17    213  Erik Slomp                 Zwolle                1984     13e H-         8:35    17:34    26:46    35:37    35:36  
   18    296  Bieuwe Roelofs             Enter                 1979     14e H-         8:38    17:36    26:42    35:44    35:44  
   19    236  Rik Wolswinkel             Woudenberg            1977     15e H-         8:35    17:33    26:40    36:01    35:59  
   20    490  Bert de Boer               Staphorst             1987     16e H-         8:51    18:01    27:07    36:01    36:00  
   21    979  Detmar Roessink            Boekelo               1975     17e H-         8:52                      36:20    36:18  
   22    214  Mark Hakbijl               Zwolle                1977     18e H-         8:55    18:05    27:20    36:35    36:35  
   23    298  Cees Kraaijeveld           Apeldoorn             1955      3e H-50+      8:47             27:20    36:46    36:45  
   24    989  René Ramaker               Hoogenweg             1989     19e H-         8:53    18:18    27:53    37:17    37:16  
   25    459  Dirk Hoekman               Bathmen               1962      4e H-50+              18:39    28:13    37:38    37:35  
   26    619  Jorik Plaggenmarsch        Bergentheim           1993     20e H-         8:50    18:00    27:27    37:41    37:38  
   27    229  Arend Ramaker              Gramsbergen           1962      3e H-40+      9:08    18:52    28:37    38:12    38:11  
   28    227  Peter Kelchtermans         Balen-Belgie          1967      4e H-40+      8:35    18:37    28:36    38:14    38:12  
   29    216  Wendy Lenaert              Mol-Belgie            1980      1e D-         9:23    19:01    28:37    38:16    38:14  
   30    972  Tonnie Bruns               Ootmarsum             1957      5e H-50+      9:22    18:56    28:37    38:18    38:16  
   31    997  Arjen Driesen              Sint Jansklooster     1969      5e H-40+      9:31    19:07    28:47    38:21    38:18  
   32    421  Arie Fröberg               Enschede              1964      6e H-40+      9:36    19:15    29:03    38:48    38:46  
   33    232  Adri Deemter               Hardenberg            1961      6e H-50+      9:16    19:07    28:58    38:52    38:52  
   34    193  Bas Germs                  Tubbergen             1968      7e H-40+      9:34    19:13    29:03    38:53    38:50  
   35    460  Herjan Gerrits             Hoogenweg             1971      8e H-40+      9:20    19:13    29:19    39:20    39:18  
   36    233  Henk Oldenhinkel           Dedemsvaart           1957      7e H-50+      9:44    19:38    29:34    39:28    39:23  
   37    391  Pascal van Zon             Hardenberg            1984     21e H-         9:20    19:23    29:32    39:32    39:28  
   38    243  Harry Derksen              Raalte                1960      8e H-50+      9:26    19:18    29:28    39:37    39:33  
   39    419  Bianca van Marle           Almelo                1967      1e D-40+      9:32    19:23    29:34    39:52    39:50  
   40    974  Hans Jansen                Rijssen               1968      9e H-40+     10:03    20:01    30:00    40:03    39:59  
   41    508  Wim Ramaker                Marienberg            1971     10e H-40+      9:36    19:46    30:09    40:38    40:36  
   42    982  Marcel de Ruiter           Zwolle                1976     22e H-         9:58    20:02    30:32    40:52    40:48  
   43    520  Stefan Vogelzang           Ommen                 1984     23e H-         9:30    19:48    30:28    40:59    40:53  
   44    687  Roel Post                  Bergentheim           1966     11e H-40+      9:50    20:11    30:49    41:23    41:22  
   45     16  Hilbrand van de Belt       Collendoorn           1963     12e H-40+     10:22             31:31    41:24    41:22  
   46    217  Arenda Abbink              Nijverdal             1977      2e D-         9:57    20:23    30:56    41:25    41:21  
   47    297  Harry Breukelman           Hardenberg            1963     13e H-40+     10:10    20:12    30:37    41:31    41:25  
   48    981  Freddy Eberts              Hollandscheveld       1966     14e H-40+      9:57    20:23    30:57    41:36    41:34  
   49    401  Arjan Schutte              Bergentheim           1987     24e H-         9:54    20:24    31:05    41:44    41:39  
   50    355  Hilko Doesburg             Rekken                1962      9e H-50+      9:47    20:49    31:44    41:54    41:50  
   51    226  Bernard Kootstra           Dalfsen               1966     15e H-40+     10:22    20:59    31:46    41:55    41:52  
   52    446  Juda Vecht                 Zwolle                1960     10e H-50+     10:12    20:39    31:21    41:55    41:53  
   53    990  Erik Dorman                Hardenberg            1977     25e H-                 20:19    31:04    41:56    41:55  
   54    480  Jose Orvalho               Enschede              1948     11e H-50+     10:25    20:58    31:34    41:56    41:51  
   55    984  Bennie Haverkort           Ommen                 1960     12e H-50+     10:22    21:00    31:47    42:19    42:17  
   56    385  Sipko Knol                 Hardenberg            1975     26e H-         9:57    20:30    31:29    42:21    42:16  
   57    556  Gerrit Willems             Bergentheim           1968     16e H-40+     10:14    21:08    32:04    42:47    42:43  
   58    414  Erik Veltink               Lutten                1974     27e H-        10:51    21:51    32:48    43:28    43:22  
   59    494  Willem-Jan Tanck           Enschede              1965     17e H-40+     10:54    21:59    32:53    43:33    43:29  
   60    256  Dineke Welleweerd          Bergentheim           1990      3e D-        10:37    21:39    32:41    43:34    43:30  
   61    570  John Hendrickx             Bergentheim           1979     28e H-        10:37    21:39    32:41    43:34    43:30  
   62    497  Erik Botter                Hardenberg            1966     18e H-40+     10:50    21:46    32:40    43:37    43:33  
   63    959  Arjan Ramaker              Marienberg            1994     29e H-        10:45    22:00    32:55    43:40    43:38  
   64    218  Manon Herbert              Bergentheim           1990      4e D-        10:28    21:38    32:45    43:47    43:43  
   65    507  Erik Huibers               Beerzerveld           1981     30e H-        10:49    21:59    33:04    44:01    43:52  
   66    415  Wichard Dennekamp          Rijssen               1973     31e H-        11:09    22:20    33:26    44:07    44:02  
   67    967  Gerard Koning              Enschede              1967     19e H-40+     10:35    21:31    32:42    44:07    44:02  
   68    366  Wouter Nijzink             Rijssen               1980     32e H-        11:16             33:31    44:08    44:08  
   69    521  Alex Wermink               Wierden               1971     20e H-40+     11:04    22:16    33:26    44:16    44:11  
   70    219  Marleen Herbert            Hardenberg            1986      5e D-        10:32    21:41    33:02    44:31    44:29  
   71    943  Gert Grimme                Sibculo               1969     21e H-40+     11:20    22:33    33:45    44:41    44:41  
   72    642  Jan Hofsink                Bergentheim           1971     22e H-40+     10:51    21:49    33:05    44:50    44:46  
   73    995  Bram Veltiem               Lemelerveld           1976     33e H-        11:20    22:36    34:07    45:20    45:13  
   74    220  Roelie Lennips             Hardenberg            1964      2e D-40+     10:43    22:16    33:58    45:31    45:26  
   75    869  Eize Wind                  Radewijk              1965     23e H-40+     11:33    23:07             45:41    45:32  
   76    980  Gerda Willems              Ommen                 1956      3e D-40+     11:03    22:31    34:09    45:52    45:49  
   77    994  Marin Veltink              Dieren                1981     34e H-        11:02    22:27    34:01    45:52    45:41  
   78    968  Herman Weening             Hardenberg            1958     13e H-50+     11:07    22:39    34:21    46:02    45:53  
   79    992  Marcel Thijssen            Coevorden             1966     24e H-40+     11:47    23:15    34:39    46:07    45:58  
   80    381  Benno Braamhaar            Rijssen               1950     14e H-50+     11:30    23:11    35:02    46:23    46:18  
   81    346  Rens Heus                  Hardenberg            1991     35e H-        11:22    23:12    35:01    46:25    46:23  
   82    484  Dick Dubbink               Vroomshoop            1954     15e H-50+     11:15    22:54    34:48    46:49    46:43  
   83    993  Freek Meijeringh           Rheden                1982     36e H-        11:11    22:52    34:52    46:49    46:38  
   84    971  Siegfried Korbl            Rijssen               1962     25e H-40+     11:29    23:09    34:57    46:51    46:46  
   85    368  Hermen Dorgelo             Hardenberg            1974     37e H-                 23:30    35:20    47:13    46:59  
   86    435  Harry Wildeboer            Hardenberg            1963     26e H-40+     11:35    23:31    35:30    47:16    47:13  
   87    374  Jorg van Putten            Rijssen               1978     38e H-        11:47    23:37    35:32    47:24    47:20  
   88    365  Jurgen Riesenbeck          Emmen                 1958     16e H-50+     11:33    23:31    35:31    47:27    47:16  
   89    985  Gerrit Nieuwenhuis         Bergentheim           1961     17e H-50+     11:28    23:16    35:10    47:28    47:18  
   90    371  Eddy Sieverink             Borne                 1981     39e H-        11:01    22:41    35:04    47:36    47:20  
   91    457  Pieter Broekema            Utrecht               1986     40e H-        11:33    23:15    35:28    47:48    47:39  
   92    485  Arjan Lamberink            Hardenberg            1971     27e H-40+     11:24    23:13    35:22    47:57    47:53  
   93    774  Jan Willems                Bergentheim           1983     41e H-        11:32    23:38    35:35    48:02    47:56  
   94    367  Martijn van den Hoeven     Beerzerveld           1984     42e H-        11:26    23:41    36:01    48:07    48:00  
   95    221  Ria Meinen                 Bruchterveld          1965      4e D-40+     11:32    23:45    36:12    48:25    48:19  
   96    691  Arie Reurink               Bergentheim           1957     18e H-50+     11:50    23:51             48:28    48:19  
   97    192  Robin Schepers             Kloosterhaar          1978     43e H-        11:30    23:39    35:57    48:30    48:19  
   98    820  Niels Huisman              Assen                 1985     44e H-        11:36    23:55    36:16    48:34    48:29  
   99    438  Jan Broekroelofs           Brucht                1969     28e H-40+     11:29    23:39    36:12    48:43    48:38  
  100    991  Bart Kroon                 Beerzerveld           1961     19e H-50+     11:26    23:53    36:33    48:52    48:47  
  101    818  Vincent Epema              Harderwijk            1988     45e H-        12:04    24:33    37:02    49:11    49:05  
  102    102  Peter Veltink              Bergentheim           1983     46e H-        12:09    24:49    37:18    49:19    49:07  
  103    996  Mark Post                  Zwolle                1980     47e H-        11:39             36:39    49:19    49:10  
  104    901  Chantal Botter             Zwolle                1984      6e D-        11:31    23:51    36:32    49:32    49:25  
  105    441  Martijn Knol               Hardenberg            1979     48e H-        11:59    24:26    37:05    49:39    49:32  
  106    970  Bert Kosters               Ane                   1965     29e H-40+     11:56    24:11             49:43    49:31  
  107    978  Rieks Koggel               Ommen                 1957     20e H-50+     12:22    25:08    38:08    50:54    50:46  
  108    353  Jan Altena                 Bruchterveld          1953     21e H-50+     12:07    24:51    37:51    51:14    51:07  
  109    493  Nienke Overweg             Emmen                 1983      7e D-        12:53    25:43    38:44    51:26    51:19  
  110    999  Bas Overweg                Emmen                 1979     49e H-        12:51    25:42    38:45    51:26    51:17  
  111    524  Tonny Holleboom            Broekland Ov          1953     22e H-50+     12:53    25:46    38:42    51:28    51:15  
  112    969  Erik Kwant                                       1967     30e H-40+     12:02    24:46    38:01    51:37    51:28  
  113    871  Roel Gaasbeek              Ommen                 1943     23e H-50+     12:58    25:53    38:51    51:42    51:36  
  114    863  Remigivsz Rembacz          Wielen Polen          1976     50e H-                 26:01    39:03    51:49    51:39  
  115    956  Aart Ramaker               Marienberg            1964     31e H-40+     12:13    25:16    38:42    52:05    51:58  
  116    223  Johan Lichtenberg          Rijssen               1959     24e H-50+     13:02    26:10    39:10    52:14    52:01  
  117    584  Wim Hendriks               Bergentheim           1948     25e H-50+     12:47    25:59    39:07    52:15    52:09  
  118    988  Harjan van Faassen         Gramsbergen           1981     51e H-        12:40    25:54    39:11    52:17    52:05  
  119    350  Marcel Godefroy            Heemserveen           1967     32e H-40+     11:46    24:45    38:30    52:17    52:09  
  120    977  Jannemiek Schepers         Kloosterhaar          1981      8e D-        11:59    24:58    38:38    52:43    52:32  
  121    611  Margreet van Vaassen-Nijm  Gramsbergen           1984      9e D-        12:44    25:56    39:23    52:51    52:40  
  122    998  Hugo Anthonijs             Almelo                1975     52e H-        12:22    25:37    39:23    52:58    52:52  
  123    960  Harron Dekker              Coevorden             1982     53e H-        12:45    26:03    39:27    53:02    52:59  
  124    559  Bernart Herbert            Bergentheim           1954     26e H-50+     12:45    26:18    39:56    53:13    53:07  
  125    842  Perter Borgman             Dedemsvaart           1960     27e H-50+     12:47    26:15    39:56    53:19    53:12  
  126    444  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1957     28e H-50+     12:59    26:12    39:51    53:25    53:13  
  127    983  Karst Schonewille          Klazienaveen          1956     29e H-50+     12:58    26:12    39:51    53:25    53:13  
  128    470  Geke Tempelman             Beerzerveld           1970      5e D-40+     12:46    26:18    39:58    53:32    53:26  
  129    633  Rik Bouwman                Hardenberg            1980     54e H-        12:21    25:41    39:35    53:35    53:26  
  130    352  Haico Eggengoor            Hardenberg            1978     55e H-        12:48    26:02    40:18    54:15    54:02  
  131    627  Caroline Postema           Rheeze                1976     10e D-        13:30    27:00    40:44    54:50    54:44  
  132    973  Bertha Hagedoorn           Gramsbergen           1969      6e D-40+     12:51    26:53    41:23    56:17    56:09  
  133    347  Maike Heus                 Hardenberg            1986     11e D-        13:43    28:00    42:21    56:54    56:51  
  134    364  Janneke Merjenburgh        Hardenberg            1987     12e D-        13:30    27:20    42:16    57:08    57:01  
  135    693  Arnoud Bril                Bergentheim           1981     56e H-        12:59             42:30    57:43    57:30  
  136    986  Jan van der Felz           Slagharen             1957     30e H-50+     13:58    28:46    43:55    59:00    58:50  
  137    348  Sietske Mulder-Wamelink    Hardenberg            1978     13e D-        14:17    29:47    45:35  1:01:38  1:01:27  
  138   1000  Bertus Veenstra            Erica                 1988     57e H-        14:23             47:29  1:02:38  1:02:25  
  139    499  Jan Rouweler               Slagharen             1951     31e H-50+     15:58    31:45    47:42  1:03:42  1:03:31  

                            www.banthumloop.nl